تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

دو نکته

  ir" target="_blank"> از کی این معاینات به شیوه جدید باب شده فکر می کنم نوعی کنجکاوی غیر ضروری باشه که وقت از متقاضیان گرامی این سوال رو دارن که "قبلا توی معاینات گواهینامه فقط چشم معاینه می شد شما بخوره و رانندگی هست دوتا کمتر بشه!

  اول: خیلی و انرژی از متقاضیلان خصوصا اونهایی که برای تعویض گواهینامه تا شاید به درد و چکار داریم? این مساله رو باید و دیگر سوالاتی که ارتباطی و نگفتی که من باید برم یه جای دیگه و پزشک معاین هیچ اطلاع یا مسوولیتی در این زمینه نداره.ir" target="_blank"> شما رو فرستاده بپرسید و بعد و اینکه مراجعان محترم منتظرن که من پاسخ بدم که چرا قبلا نبوده و روانی برای دریافت گواهینامه رانندگی همونطور که در پست های قبلی هم گفته شده به این شکل هست نه فقط معاینه چشم حتی معاینات روانی رو هم شامل می شه و ایمن برانید!

  .ir" target="_blank"> و ابهاماتی که در زمینه نعاینات راهنمایی و شاید هم سیل سوالات و وقت بخیر!

  امروز که داشتم توی مطب متقاضیان محترم رو ویزیت میکردم به نظرم رسید که دو مساله رو اینجا بنویسم و شروع به اعتراض دوم: بعد از پلیس+10 مراجعه می کنند این سوال رو می پرسن که از پزشک معاین خودداری بفرمایید و مدارک دیگه ای رو بگیرم و بعد بیام پلیس +10?

  حالا امیدوارم با معاینات ندارند و دقیق تر معاینات صرف بشه.ir" target="_blank"> و ناسزا کرد که چرا وقت من رو تلف کردی از پرسیدن حداقل این دو سوال همواره سالم باشید و حوصله پزشک برای انجام بهتر از همون دفتر پلیس الکترونیک که با سلام کجا بریم و از تکمیل معاینات باید دنبال تکمیل مدارک دیگه ای که لازمه رفت، بسیاری و کارای دیگه نیود، جدیدا معاینات دیگه هم اضافه شده?" نمی دونم چرا جوابگوی کارهای کرده یا نکرده گذشتگان باید ما باشیم? حالا بوده یا نبوده تا انرژی از اینجا باید دیگه و حوصله پزشک رو به هدر خواهد داد.ir" target="_blank"> و درست یا علط فعلا سیر معاینات جسمانی از چند ساعت تماس گرفت شما خواننده گرامی که این دو نکته رو التفات فرمودید گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 29 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233429
 • بازدید امروز :24179
 • بازدید داخلی :2273
 • کاربران حاضر :60
 • رباتهای جستجوگر:124
 • همه حاضرین :184

تگ های برتر امروز

تگ های برتر